MUUTOSORGANISAATIO

Vt. maakuntajohtaja, VATE:n puheenjohtaja
Asko Aro-Heinilä
puh. 050 350 1505
asko.aro-heinila@satakunta.fi

Muutosjohtaja (sote)
Terttu Nordman
p. 044 701 8053
terttu.nordman@pori.fi

Muutosjohtaja (konsernihallinto)
Jukka Mäkilä
puh. 044 092 8000
jukka.makila@satakunta.fi

Muutosjohtaja (elinvoima)
Timo Vesiluoma
puh. 044 711 4330
timo.vesiluoma@satakunta.fi

Hanketoiminnan päällikkö
Mari Niemi
p. 044 707 7795
mari.niemi@satshp.fi

ICT-asiantuntija
Arttu Perttula
p. 044 711 4322
arttu.perttula@satakunta.fi

Lakimies
Päivi Vuorinen
p. 044 711 4324
paivi.vuorinen@satakunta.fi

Muutosagentti, ikäihmisten kotihoito ja omaishoito
Pirjo Rehula
p. 044 701 3756
pirjo.rehula@pori.fi

Muutosagentti, lapsi- ja perhepalvelut
Mirja Antila
p. 044 701 3797
mirja.antila@pori.fi

Viestintäasiantuntija
Taru Naskali
p. 044 711 4323
taru.naskali@satakunta.fi

 

 

Eura www.eura.fi
Eurajoki www.eurajoki.fi
Harjavalta www.harjavalta.fi
Honkajoki www.honkajoki.fi
Huittinen www.huittinen.fi
Jämijärvi www.jamijarvi.fi
Kankaanpää www.kankaanpaa.fi
Karvia www.karvia.fi
Kokemäki www.kokemaki.fi
Merikarvia www.merikarvia.fi
Nakkila www.nakkila.fi
Pomarkku www.pomarkku.fi
Pori www.pori.fi
Rauma www.rauma.fi
Siikainen www.siikainen.fi
Säkylä www.sakyla.fi
Ulvila www.ulvila.fi

Pohjois-Satakunnan Peruspalvelukuntayhtymä
www.eposa.fi – Puhelinvaihde (02) 577 30

Keski-Satakunnan terveydenhuollon kuntayhtymä
www.ksthky.fi – Puhelinvaihde (02) 677 3111

Satakunnan sairaanhoitopiiri
www.satshp.fi – Puhelinvaihde (02) 627 71

Satakuntaliitto
www.satakuntaliitto.fi – Puhelinvaihde (02) 620 4300

 

Viestintä
viestinta.satasote@pori.fi
satasote.fi
facebook.com/satasote
Twitter: @satasote1

Sivuston ylläpito
satasote@gmail.com