MUUTOSORGANISAATIO

Muutosjohtaja
Terttu Nordman
p. 044 701 8053
terttu.nordman@pori.fi

Hanketoiminnan päällikkö
Mari Niemi
p. 044 707 7795
mari.niemi@satshp.fi

Lakimies
Päivi Vuorinen
p. 044 701 3455
paivi.j.vuorinen@pori.fi

Muutosagentti, ikäihmisten kotihoito ja omaishoito
Pirjo Rehula
p. 044 701 3756
pirjo.rehula@pori.fi

Muutosagentti, lapsi- ja perhepalvelut
Mirja Antila
p. 044 701 3797
mirja.antila@pori.fi

 

VALMISTELUORGANISAATIO

Puheenjohtajaohjausryhmä
Harri Lehtonen
p. 044 422 4004
harri.lehtonen@eura.fi

Puheenjohtajajohtoryhmä
Juha Vasama
p. 044 455 7311
juha.vasama@pori.fi

Puheenjohtaja, palvelurakennetyöryhmä
Terttu Nordman
p. 044 701 8053
terttu.nordman@pori.fi

 

Eura www.eura.fi
Eurajoki www.eurajoki.fi
Harjavalta www.harjavalta.fi
Honkajoki www.honkajoki.fi
Huittinen www.huittinen.fi
Jämijärvi www.jamijarvi.fi
Kankaanpää www.kankaanpaa.fi
Karvia www.karvia.fi
Kokemäki www.kokemaki.fi
Merikarvia www.merikarvia.fi
Nakkila www.nakkila.fi
Pomarkku www.pomarkku.fi
Pori www.pori.fi
Rauma www.rauma.fi
Siikainen www.siikainen.fi
Säkylä www.sakyla.fi
Ulvila www.ulvila.fi

Pohjois-Satakunnan Peruspalvelukuntayhtymä
www.eposa.fi – Puhelinvaihde (02) 577 30

Keski-Satakunnan terveydenhuollon kuntayhtymä
www.ksthky.fi – Puhelinvaihde (02) 677 3111

Satakunnan sairaanhoitopiiri
www.satshp.fi – Puhelinvaihde (02) 627 71

Satakuntaliitto
www.satakuntaliitto.fi – Puhelinvaihde (02) 620 4300

 

Viestintä
viestinta.satasote@pori.fi
satasote.fi
facebook.com/satasote
Twitter: @satasote1

Sivuston ylläpito
satasote@gmail.com